#1 2011-11-04 09:51:48

 SkaveN

Szeregowy

5594592
Skąd: Orzesze
Zarejestrowany: 2011-11-04
Posty: 1
Punktów :   

Rekrutacja (N!ki)

Imię: Michał

Wiek: 27

PSNID: Niki (PL)

LvL: 41

Od kiedy grasz: gram niecały miesiąc (wcześniej grałem w SOF II)

Coś o sobie: Gram dla zabawy nie po to żeby zdobywać złote gacie, w weekendy gram sporadycznie ponieważ często wyjeżdżam, za to w tygodniu jeśli tylko nadarzy się okazja i chwila wolnego czasu lubię sobie wirtualnie postrzelać.  Kiedy mnie można spotkać...? No cóż różnie to bywa ponieważ pracuję w systemie zmianowym więc godziny kiedy jestem w domu są różne w różnych tygodniach. Jak już wcześniej wspomniałem od miesiąca gram w COD BLACK OPS i szczerze powiem gra przypadła mi do gustu dlatego chciałbym zabawić tutaj na dłużej.

Jeszcze kilka słów dodam... mianowicie nie gram na kodach, modach ułatwiających grę i dających przewagę nad przeciwnikami typu kolorowi przeciwnicy itp. Więc jeśli w klanie używacie takich bajerów nawet mnie nie rekrutujcie bo to nie jest zabawa dla mnie. (właśnie z tego powodu zrezygnowałem z SOF II, zbyt wiele zawodników grało na kodach i zrobionych przez siebie modach do gry)

Mój styl gry nie polega na ślepym bieganiu przed siebie i strzelaniu do wszystkiego co się rusza, preferuję drużynową grę taktyczną gdzie każdy ma swoje funkcje do spełnienia. Nie znaczy to, że podczas gry np. SZTAB siedzę w jednym miejscu i pilnuję SZTABU... po prostu jeśli trzeba "kampić" to się "kampi" jeśli nie to się gra bardziej ofensywnie i tyle...

Dlaczego chcesz dołączyć do nas: Nie wiem jak gracie, pewnie z początku baty od Was dostanę to też nie będę się na siłę do KLANU wpraszał. Jeśli macie server (którego narazie nie znalazłem) to mam nadzieję pograć trochę z Wami i zobaczyć na co mnie stać w Waszym towarzystwie. Szukam zgranej ekipy z którą pójdzie poszaleć i skopać zadki innym klanom... tyle ode mnie. Jakby co dzisiaj będę po godzinie 21:00.

Pozdrawiam! (Mój numer gg bo jeszcze nie wiem jak Was na COD szukać: 5594592 )

Ostatnio edytowany przez SkaveN (2011-11-04 11:06:18)

Offline

 

#2 2012-01-02 21:57:28

Czarny1986

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 165
Punktów :   

Re: Rekrutacja (N!ki)

Przykro mi kolego, ale to jest klan PS3, więc nie mamy servera Jeżeli jesteś zainteresowany to PM.

Dobre podanie BTW
PzDr


http://img853.imageshack.us/img853/6964/czarny1986.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl